802 TRUNK
Řešení firemní VoIP telefonie


Snažíme se o to, aby byly tyto internetové stránky přístupné všem uživatelům bez rozdílu. Pokud zjistíte opak, neváhejte kontaktovat webmastera.

Podporujeme standard klávesových zkratek IPPI.Prohlášení přístupnosti

Internetové stránky firemnivolani.cz a firemnivoip.cz byly vyrobeny s ohledem na pravidla přístupného webu a snaží se respektovat tyto pravidla po obsahové i grafické stránce.

Definice velikosti textů jsou v relativních jednotkách - stránka tedy umožňuje uživateli zvětšení či zmenšení písma podle jeho potřeb, zachován je rovněž dostatečný kontrast barev. Při prohlížení stránek nezávisí na konkrétní platformě ani webovém prohlížeči, přesto se může na specifických zařízeních či ve velmi starých prohlížečích design webu odlišovat - textová a obsahová informace však vždy zůstává zachována. Pro starší prohlížeče doporučujeme vypnout podporu kaskádových stylů (CSS).

Struktura stránek i obsahu je tvořena za pomoci kaskádových stylů (CSS) a je plně použitelná i bez nich (při jejich vypnutí). Stránky lze prohlížet také s vypnutým JavaScriptem. Rovněž je připojen tiskový styl použitelný při tisku jednotlivých stránek a také styl pro přenosná zařízení (handheld.css).

Stránky byly vytvořeny podle standardů W3C konsorcia a to konkrétně - validního striktního XHTML 1.0 a validního CSS.

Pro základní odkazy jsou definovány klávesové zkratky (accesskeys) dle standardu klávesových zkratek IPPI - jejich seznam naleznete na stránce mapa webu.

Porušení přístupnosti, chyby v zobrazení a faktické nesrovnalosti adresujte na výrobce stánek.